For my puppy, who requires 1.5 lbs of FreshPet per day, I’m paying $7 per day. That is outrageous. $80 for 8 weeks of dry food, or $392 for 8 weeks of fresh food? It’s not even a debate! How does everybody afford fresh food for their dog? The Farmer’s Dog quoted me ...
It's funny, Ryan. We had a conversation about this earlier today, and Scott might have some commentary. I don't think we have a whole lot of data on it, but so many people are talking about the food at -- food at home as the big driver. And you're hitting on what I think is...