So it works out to cost right around $40 per month. Which is less than we were paying for the expensive dry and canned food that she hated! (Pro tip: the tubes are just fine in the fridge next to the people food
OK. And I just want to make sure I understand the commentary around cost and pricing for 2021. And you talked about beef costs being up, but you do price chicken late in the year. So, is the working assumption right now that you expect to be able to offset any dollar cost increases ...