So 8 times in a month I can have wings for $20! And also the good quality breads. 3 for $7. At Walmart or Superstore, they run about $3.98 per loaf. So I can see you saving for sure on bread at any major wholesale outlet. Frozen berries and other mixed fruit too. Save $$$...