The price is $4.32$4.32 for 1212 cans. How much does each can cost? Exercise 3 In the following exercises, find each unit price and then identify the better buy. Round to three decimal places. Mouthwash, 50.7−ounce50.7−ounce size for $6.99$6.99 or 33.8−ounce33.8−ounce ...