Adorabelle By Sonya – Diary of a Life Less Average
Total cost per L $0.13.I bought my Borax from Bunnings and bought the other ingredients on special, so for me it’s even cheaper still. It’s quick and easy to do.It takes me less than 10 minutes to make a new