Some are on sale. Apples are 5 yuan per kilo. They are cheap. Bananas are cheaper than apples. Oranges are the cheapest of all. Kate likes oranges. She wants to buy a kilo of them. Lucy likes bananas. She wants to buy two kilos of them. What about Meimei? She likes apples. She ...